?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Вот это зрада, так зрада!

Міністр соцполітики Андрій Рева не виключає, що у разі переїзду громадянина з Криму на підконтрольну Україні територію, отриманий ним трудовий стаж на окупованій території враховуватиметься при нарахуванні пенсії.

Про це він заявив під час зустрічі з регіональними ЗМІ на тему "Урядова пенсійна реформа: відновлення соціальної справедливості", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У нас є закон про окуповані території. Крим у нас вважається окупованою територією. За законом, відповідальність за соціальний захист людей, у тому числі громадян України, які знаходяться на окупованій території, несе держава-окупант. Водночас, якщо людина переїжджає на територію, підконтрольну Україні, вона має право на пенсійне забезпечення за законами України. Як бути з тим стажем, який вона отримала в Криму? Діє угода СНД, і по цій угоді ми можемо врахувати той стаж, який вона там мала", - зазначив урядовець.

Источник

То-есть, работавшим на оккупантов, служившим в оккупационных армии/флоте/полиции, в органах оккупационной власти, боевикам НВФ типа «хамообороны крыма», и т.д. и т.п. — преданная ими и проданная Родина будет выплачивать пенсии? Кого-то «не смогут доказать», кого-то амнистируют, кого-то осудят, может быть даже посадят на пару лет, а там — гуляй рванина, ни в чем себе не отказывай?

Тем, кто платил налоги оккупантам, будет за это начислен стаж? А тем, кто выживал, как мог, перебивался с хлеба на воду, принципиально не пополняя вражескую кубышку — хрен с маслом, да?

Ребята, вы там чего, совсем ох%ели???

This entry was originally posted here.
Comments
Reply
You can add your comment using any OpenID, including LiveJournal one.

Profile

lg_hater
Tiblasi me ei teeninda!

Latest Month

липень 2017
S M T W T F S
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Tags

Розроблено LiveJournal.com